אם הגעת לכאן, כנראה שלבך מחפש שינוי

קרוב לוודאי שהנך חווה תחושה מסויימת של תקיעות בחייך,

עם עצמך, במערכות היחסים שלך, בעבודה או בכל תחום אחר.

רוב הסיכויים הם שקיימת בך לפחות מודעות חלקית לסיבות שתוקעות אותך

ובכל זאת, למרות ההבנה והמודעות –

אינך רואה שינוי. אינך חווה התקדמות.

אם כבר ממש נמאס לך להרגיש ככה,

אם יש בך הנכונות והרצון להשקיע מאמץ ולצאת מן התקיעות לדרך חדשה,

לדרך של הגשמה, בטחון עצמי, סיפוק ושמחה – הגעת למקום הנכון.

שמי נעמה ראובן, מנחת סדנאות מודעות עצמית, מרצה ומלווה לצמיחה ושינוי,

מאמנת ומטפלת בהכשרתי,

ואני כאן להוביל אותך ביד בוטחת ואוהבת,

ולתת לך כלים עצמתיים ופשוטים לביצוע השינוי לו לבך מייחל.

בסדרת פגישות של ליווי אישי, נחשוף את הגורמים לתקיעות שלך,

ותקבלי את הכלים לשחרר אותם ולהתקדם בבטחה והצלחה.

הליווי האישי מתבצע בפגישה בקליניקה שלי במזכרת בתיה או בטלפון.

אני מזמינה אותך להתחיל את השינוי כבר עכשיו

ולקבוע איתי שיחת התאמה ללא תשלום או התחייבות.

מלאי את פרטייך בטופס המצורף ואחזור אלייך בשמחה

דואר אלקטרוני:
סלולרי:*
שם:*

 

הנה קצת מן הדברים שכתבו מאנשים יקרים שזכיתי ללוות בדרך: 

(לכל התגובות לוחצים כאן)

"כל חיי התמודדתי עם אתגרים שונים, קשים יותר, קשים פחות, ללא הדרכה וללא ייעוץ. שמעתי על הקאוצ'ינג, עניין אותי, אך לא עשיתי עם זה דבר. לפני מספר חודשים האתגרים היכו בי במלוא העוצמה, חשתי שאינני יכולה כבר להתמודד לבד, שקשה לי לנשום, שאני צריכה מישהו שיושיט לי יד ויוציא אותי ממערבולת הרגשות, מהתחושות הקשות ושיסייע לי למצוא את הפיתרון. הכל נראה סבוך כל כך… התקשרתי לנעמה-וכבר בשיחה הראשונה חשתי שהגעתי למקום בטוח. היא הקשיבה בסבלנות, הבינה בדיוק ובמהירות מפתיעה את המצב ואת הקושי, ועוד לפני שהתחלנו את סדרת האימונים – רובן טלפוניות וחלקן בביתה – היא נתנה לי את הכלים להתמודד עם משוכה קשה מאד שעתידה הייתה להתרחש ימים ספורים לאחר שיחתנו. וצלחתי אותה בהצלחה. לכל אורך הדרך נעמה העניקה אהבה אינסופית, עצות מחכימות, התעקשה שאבצע את המשימות שהטילה עליי, שאקרא ספר מסוים, לא ויתרה לי גם כשהיה קשה – והתוצאות העידו כי הדרך בה הוליכה אותי היא הדרך הנכונה."
עליזה כ.

"אני מרגיש שאני צריך להודות אלפי פעמים לך ולאשתי שהצלחתן להרים אותי מהמקום הנמוך שהייתי בו. מסתבר שלהבין את בעיה זה לא באמת חצי דרך לפתרון, כי ידעתי והבנתי את הבעיה שלי זמן רב, אבל אף פעם לא ידעתי מה לעשות עם זה. אז כן, היום אפשר להגיד שעברתי תהליך מעולה, בעיקר עם עצמי, אבל לא רק, כי זה משפיע גם על היחסים שלי עם כל מי שמסביבי. ו אולי זה גם יוסיף לי כמה שנים לחיים בלי העצבים כל פעם על הכביש…"
ליאב גול

"הכרתי אותך כשהייתי במצב נפשי ירוד מאוד, הרגשתי שאני מהלכת זמן רב ”כחיה – מתה“, כעוסה על כל העולם, מרירה, לא מסופקת בחיי ואפילו עלה במוחי לשים קץ לחיי! הרגשתי שאין מוצא. אני חייבת לטפל בעצמי. הכרתי אותך, נעמה, וכבר מהפגישה הראשונה הרגשתי שנשלחת להציל את חיי. המשכנו להיפגש מדי שבוע, בפגישותינו סיפרתי לך את מורכבות חיי ו את בעזרת חכמתך הרבה לימדת אותי להתחבר לעצמי, לשמור על איזון, לנטרל את הכאוס, לחשוב חיובי, לשמוח, לימדת אותי שאפשר לחיות אחרת! נעמה יקרה, אני כל כך שמחה שפגשתי אותך. חיי השתנו לחלוטין, בן זוגי וילדי מודים לך מעומק ליבם כי קיבלו ”אמא ורעיה חדשה“. וכמובן אני מודה לך מאוד על שפרשת לפני אופציה לחיים אחרים מאושרים ושמחים יותר וכמובן טובים יותר לי ולזולת. אני מודה לך על החיזוק השבועי, זה ממש עוזר לי לא ”ליפול“ ומזכיר לי להתחבר לנקודה שבלב בכל רגע. אני מאחלת לך שתמשיכי בשליחותך ותפתחי למיליוני אנשים את הלב ותעזרי להם לראות את האור האין סופי… עלי והצליחי את עושה עבודת קודש.
באהבה רבה מאוד, מ.ס.

המכתב הבא יכול להיות ממך
להרשמה לשיחת התאמה ללא תשלום או התחייבות
מלאי את פרטייך כאן

דואר אלקטרוני:
סלולרי:*
שם:*