"לא שלטתי בעצמי….המילים התגלגלו לי מהפה לבד הלוואי ויכולתי למחוק אותן."

"זה כל כך מרגיז. אני מרגישה שזה לא טוב לי לכעוס ככה, אני לא אוהבת את עצמי כועסת כל הזמן. אבל זה באמת כל כך מרגיז. איך אפשר להפסיק עם הכעס הזה?"

אם המשפטים והתחושות הללו הם חלק מחייך,

אם את מרגישה שלאחרונה הפיוז שלך קופץ הרבה יותר בקלות.

שמילים שלא התכוונת להגיד יוצאות מהפה כמו מאליהן
ופוגעות ביקרים לך ביותר.

כאילו אין לך שליטה על הפה. ואת רוצה להפסיק אבל לא מצליחה.

ואת מרגישה אותו – את החלחול הזה של הרעל שיוצר הכעס בתוכך.

ואת יודעת שזה לא בריא לך.

ואת יודעת שזה הורס את היחסים שלך עם כל מי שמסביבך.

ואת כועסת על עצמך, על זה שאת כועסת כל כך הרבה….

ואת לא יודעת איך עוצרים את זה. איך מפסיקים לכעוס,

או לפחות כועסים פחות.

לא כך את רוצה לחיות את חייך.

אם משהו מזה מרגיש לך מוכר,  מוכר מדי….

אם כבר נמאס לך, אבל ממש נמאס לך להרגיש ככה,

אם למרות המודעות וההבנה שקיימות בך,
אינך מצליחה לשבור את המעגל  ולחולל שינוי,
ואת מבינה שזה בידייך,
אך חסרים לך הכלים לשנות את המצב,

אם יש בך הרצון להשקיע מאמץ ולצאת לדרך חדשה,
דרך שבה תוכלי לפעול מתוך השמחה והאהבה שבך
במקום מן הכעס שבך

אם כל אלו נכונים לגבייך – הגעת למקום הנכון

שמי נעמה ראובן, מאפשרת חיים טובים,
ואני כאן להוביל אותך ביד בוטחת ואוהבת,
ולתת לך כלים עצמתיים
ופשוטים לביצוע השינוי לו לבך מייחל.

עשי כבר עכשיו את הצעד הראשון לשינוי
מלאי את פרטייך בטופס המצורף
ואחזור אלייך לקביעת
שיחת התאמה ללא תשלום והתחייבות

דואר אלקטרוני:
סלולרי:*
שם:*

 

הנה קצת מן הדברים שכתבו מתאמנים שזכיתי ללוות בדרך:

"כל חיי התמודדתי עם אתגרים שונים, קשים יותר, קשים פחות, ללא הדרכה וללא ייעוץ. שמעתי על הקאוצ'ינג, עניין אותי, אך לא עשיתי עם זה דבר. לפני מספר חודשים האתגרים היכו בי במלוא העוצמה, חשתי שאינני יכולה כבר להתמודד לבד, שקשה לי לנשום, שאני צריכה מישהו שיושיט לי יד ויוציא אותי ממערבולת הרגשות, מהתחושות הקשות ושיסייע לי למצוא את הפיתרון. הכל נראה סבוך כל כך… התקשרתי לנעמה-וכבר בשיחה הראשונה חשתי שהגעתי למקום בטוח. היא הקשיבה בסבלנות, הבינה בדיוק ובמהירות מפתיעה את המצב ואת הקושי, ועוד לפני שהתחלנו את סדרת האימונים – רובן טלפוניות וחלקן בביתה – היא נתנה לי את הכלים להתמודד עם משוכה קשה מאד שעתידה הייתה להתרחש ימים ספורים לאחר שיחתנו. וצלחתי אותה בהצלחה. לכל אורך הדרך נעמה העניקה אהבה אינסופית, עצות מחכימות, התעקשה שאבצע את המשימות שהטילה עליי, שאקרא ספר מסוים, לא ויתרה לי גם כשהיה קשה – והתוצאות העידו כי הדרך בה הוליכה אותי היא הדרך הנכונה."
עליזה כ.

"אני מרגיש שאני צריך להודות אלפי פעמים לך ולאשתי שהצלחתן להרים אותי מהמקום הנמוך שהייתי בו. מסתבר שלהבין את בעיה זה לא באמת חצי דרך לפתרון, כי ידעתי והבנתי את הבעיה שלי זמן רב, אבל אף פעם לא ידעתי מה לעשות עם זה. אז כן, היום אפשר להגיד שעברתי תהליך מעולה, בעיקר עם עצמי, אבל לא רק, כי זה משפיע גם על היחסים שלי עם כל מי שמסביבי. ו אולי זה גם יוסיף לי כמה שנים לחיים בלי העצבים כל פעם על הכביש…"
ליאב גול

"הכרתי אותך כשהייתי במצב נפשי ירוד מאוד, הרגשתי שאני מהלכת זמן רב ”כחיה – מתה“, כעוסה על כל העולם, מרירה, לא מסופקת בחיי ואפילו עלה במוחי לשים קץ לחיי! הרגשתי שאין מוצא. אני חייבת לטפל בעצמי. הכרתי אותך, נעמה, וכבר מהפגישה הראשונה הרגשתי שנשלחת להציל את חיי. המשכנו להיפגש מדי שבוע, בפגישותינו סיפרתי לך את מורכבות חיי ו את בעזרת חכמתך הרבה לימדת אותי להתחבר לעצמי, לשמור על איזון, לנטרל את הכאוס, לחשוב חיובי, לשמוח, לימדת אותי שאפשר לחיות אחרת! נעמה יקרה, אני כל כך שמחה שפגשתי אותך. חיי השתנו לחלוטין, בן זוגי וילדי מודים לך מעומק ליבם כי קיבלו ”אמא ורעיה חדשה“. וכמובן אני מודה לך מאוד על שפרשת לפני אופציה לחיים אחרים מאושרים ושמחים יותר וכמובן טובים יותר לי ולזולת. אני מודה לך על החיזוק השבועי, זה ממש עוזר לי לא ”ליפול“ ומזכיר לי להתחבר לנקודה שבלב בכל רגע. אני מאחלת לך שתמשיכי בשליחותך ותפתחי למיליוני אנשים את הלב ותעזרי להם לראות את האור האין סופי… עלי והצליחי את עושה עבודת קודש.
באהבה רבה מאוד, מ.ס.

 

המכתב הבא יכול להיות ממך
להרשמה לשיחת התאמה ללא תשלום או התחייבות
מלאי את פרטייך כאן

דואר אלקטרוני:
סלולרי:*
שם:*